Naš tim

Tim PISKA se sastoji od kvalificiranih stručnjaka koji stoje na raspolaganju poduzetnicima u svakom  trenutku.

Krunoslava Kosina-Milutinović

Projekti

krunoslava@apceramics.com

Marinela Perković

Marketing

marinela@apceramics.com

Damir Malnar

Centar 2d i 3d tehnologije

damir@apceramics.com

Silvija Pakasin

Financije

silvijap@apceramics.com

Tomislav Zoretić

Održavanje

tomislav@apceramics.com

Suzana Rukljač

Financije

suzana@apceramics.com

Gdje se nalazi pisak?

Poduzetnički inkubator SISAK

APPLIED CERAMICS d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge u poluvodičkoj industiji

Capraška ulica 12, 44000 Sisak
Telefon: +385 44 520 100
E-mail: info@pisak.biz
Web: www.pisak.biz

Kontaktirajte nas

PISAK u brojkama

0
Radionica
0
Predavača
0
Stanara